czwartek, 3 listopada 2011

Bo przyjaciel to ktoś kto ma tak samo zrytą banie jak ty.!! ♥ :*

Jak coś to my. Nasze photo <33 Ja to ta co widać bransoletkę mi na zdj. z <3  i ta w kapturze a ta druga to Amandaa.!! :* <33
(Do Amandy): Wiem że czytasz. Kocham Cię, wiesz?. :* <33
Monkaa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz