Bo przyjaciel to ktoś kto ma tak samo zrytą banie jak ty.!! ♥ :*
Jak coś to my. Nasze photo <33 Ja to ta co widać bransoletkę mi na zdj. z <3 i ta w kapturze a ta druga to Amandaa.!! :* <33
(Do Amandy): Wiem że czytasz. Kocham Cię, wiesz?. :* <33
Monkaa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz