Cześć . Możliwe że wielu z Was ma blogi, nie tylko na bloggerze, i nie wiecie jak je zareklamować. Właśnie dlatego piszę tego posta ;-) . W komentarzach napiszcie linki do swoich blogów lub do blogów Waszych znajomych lub rodziny ;-). Ja teraz napiszę Wam linki:
- wwwzycie-na100latki.blogspot.com
-wwwonly-girls.blogspot.com
To chyba wszystkie jak na tą chwilę ^^ .
Malinowa Eksplozja
niedziela, 25 grudnia 2011
poniedziałek, 19 grudnia 2011
To koniec Top Model... ;-(
Niestety, to już koniec Top Model... ;-( W tamtym tygodniu poznaliśmy zwyciężczynie 2 sezonu Top Model. Dla tych którzy nie oglądali napiszę, że wygrała Olga Kaczyńska!. Yeeah!. :D Zobaczyłam na google.pl kilka jej zdjęć i wybrałam trzy fotki, które mi się najbardziej podobały. Oto one :D :
1.
2.
3.
Jak Wam się podobają ?? :D Ja już nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D A wy ?? :D
Monkaa <3
1.
2.
3.
Jak Wam się podobają ?? :D Ja już nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D A wy ?? :D
Monkaa <3
Sory że tak długo nie pisałam...
Sory że tak długo nie pisałam, ale no wiecie szkoła, nauka, lekcje itd. postaram się szybko wszystko nadrobić ;-).
Monkaa <3
Monkaa <3
piątek, 11 listopada 2011
; //
Od kilku dni, jestem chora, więc nic nie pisze . Przepraszam . Ale teraz mam chwilkę to trochę wam naklikam . Hehe xd . Nie mg mówić, pierwsza sprawa . ( z powodu choroby ) . Ale , żeby już nie smętać wam , to zajżałam dzisiaj na stronkę models.com . Z trudem wyszukałam Magdę <3 . Niestety , nienawidzę tej strony za to , że jest po angielsku, no cóż. Ale to nic , można przecież sb przetłumaczyć . Tak też zrobiłam . Pod pewnym zdjęciem ( jej oczywiście ) - napisali, że modelka Magda Roman , odkryta została przez program Top Model 2 . Napisali chyba coś w stylu piękna, fotogeniczna ... itp . Niestety wstawione zostało tylko jedno zdjęcie . Oto one :
Moim zdaniem , modelka nie wygląda tak jak w realu . Dla mnie bez tych make up' ów jest śliczna :) .
Magda od odejścia z programu była już na różnych sesjach np. Glamour , czy w Hiszpanii . Yeeaah , może za niedługo, zacznie toczyć walkę '' Anja Rubik vs. Magda Roman '' . Hihi .
Koniec o Magdzie i tych rzeczach ! .
Looknijcie czasem :
www.models.com
www.ftv.pl
Amanda ! .
Moim zdaniem , modelka nie wygląda tak jak w realu . Dla mnie bez tych make up' ów jest śliczna :) .
Magda od odejścia z programu była już na różnych sesjach np. Glamour , czy w Hiszpanii . Yeeaah , może za niedługo, zacznie toczyć walkę '' Anja Rubik vs. Magda Roman '' . Hihi .
Koniec o Magdzie i tych rzeczach ! .
Looknijcie czasem :
www.models.com
www.ftv.pl
Amanda ! .
piątek, 4 listopada 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)
