Ogólnie mam zamiar spotkać się ze swoją dawaną koleżanką. Z którą nie widziałam się od jakichś 2 lat, bo się te dwa lata temu strasznie pokłóciłyście . I wiecie .. :(( . Może w którymś poście opiszę wszystko dokładnie.
Chciałam z nią pogadać, że może w końcu byśmy się pogodziły, i byłoby jak dawniej .. Ale wgl. nwm co jej powiedzieć . Może najpierw trzeba zadzwonić. ? Kurde, panicznie się boję, bo nie jestem kompletnie przygotowana, a spotkanie za niedługo :[ Może po prostu, będę walić prst z mst . ! :D .
Aktualnie jjem poczekajcie jak to się nazywaa .. A no - ratatuj . Nawet dobre, ale te coś w środku nie abardzo mni przekonuje . W środku jakaś cukinia, papryka i różne warzywa. Oprócz tego mięso mielona ( ; / ) i makaron, na to upieczony serr . Mniam ! <3 Zabieram się do jedzenie ..
Za kilkanaście minutek Top Model. I już wiadomo kto odpadnie :( Aśka ... Znam szczerze mówiąc już osobę, która wygra :* Wszystko można sprawdzić tu : http://pl.wikipedia.org/wiki/Top_Model._Zosta%C5%84_modelk%C4%85
Nigdy nie chciałam być najlepsza. Po prostu wystarczająca dla Ciebie.
Am <3 :33

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz