czwartek, 3 listopada 2011

G A G A K U :d

Jutro wf jest <33 . Pierwszy plus jutrzejszego dnia . Mało zadane ! . Zrobić tylko mamy plan ramowy do lektury.
Nie przeczytałam całej :( . Muszę jakoś nadrobić, chociaż mało osób przeczytało całą ( na szczęście sama nie jestem ) . Jutro moja ważna rozmowa . Z koleżanką, i kolegą . xD . Nwm jak to będzie. Pokażę wam rozmowę w następnym poście , ale nie wiem , czy dzisiaj jeszcze starczy mi czasu, żeby napisać . Miejmy nadzieję, że tak . No to jutro już wiecie co będzie .. :P . A teraz muszę zrobić plan .. ten z polaka . :( . Napiszę dłuższe notki, obiecuję, ale i tak nie starcza mi czasu, żeby dużo tu pisać. ! Jutro, albo jeszcze nawet dzisiaj się postaram . <3

Kossiam was. - Am <3 .
P.s ( tylko do Moni ) - Kocham Cię, Głuptasiee <3 I pisz czasem - wiem, że to czytasz teraz ! . :33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz