Malinowa Eksplozja
środa, 2 listopada 2011
A mówiąc 'odkochaj się' mogłeś przy okazji podać instrukcję jak - bo ja nie wiem.
Piosenka wymiata xdd , Macie ją : xdd
Dziwna strasznie , oczywiście z ss <33
( wiadomo ) xD .
Te amo.
- Co?
- Ich liebe dich..
- Że hę?
- I love you?
- Co ?! o co ci chodzi ?
- Kocham Cię , Debilu . !
- Aaaa..
Amanda :* :33 .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz