środa, 2 listopada 2011

A mówiąc 'odkochaj się' mogłeś przy okazji podać instrukcję jak - bo ja nie wiem.




Piosenka wymiata xdd , Macie ją : xdd
Dziwna strasznie , oczywiście z ss <33
 ( wiadomo ) xD .

Te amo.
- Co?
- Ich liebe dich..
- Że hę?
- I love you?
- Co ?! o co ci chodzi ?
- Kocham Cię , Debilu . !
- Aaaa..



Amanda :* :33 .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz