czwartek, 3 listopada 2011

On się zaśmiał i mówi: - prima aprilis ! Ja naplułam mu na twarz i mówię: - śmingus dyngus ! On zgasił mi na czole papierosa i mówi: - popielec ! Ja go chywcilam za szyję i powiedziałam: - zaduszki ! A on mnie pocałował i powiedział walentynki xD

A . <3 . !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz