poniedziałek, 19 grudnia 2011

To koniec Top Model... ;-(

Niestety, to już koniec Top Model... ;-( W tamtym tygodniu poznaliśmy zwyciężczynie 2 sezonu Top Model. Dla tych którzy nie oglądali napiszę, że wygrała Olga Kaczyńska!. Yeeah!. :D Zobaczyłam na google.pl kilka jej zdjęć i wybrałam trzy fotki, które mi się najbardziej podobały. Oto one :D  :
1.


2.


3.



Jak Wam się podobają ?? :D Ja już nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D A wy ?? :D

Monkaa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz