Niestety, to już koniec Top Model... ;-( W tamtym tygodniu poznaliśmy zwyciężczynie 2 sezonu Top Model. Dla tych którzy nie oglądali napiszę, że wygrała Olga Kaczyńska!. Yeeah!. :D Zobaczyłam na google.pl kilka jej zdjęć i wybrałam trzy fotki, które mi się najbardziej podobały. Oto one :D :
1.
2.
3.
Jak Wam się podobają ?? :D Ja już nie mogę się doczekać następnego sezonu. :D A wy ?? :D
Monkaa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz