poniedziałek, 31 października 2011

:3

Dzisiaj był objazd po rodzinie :D  . I po grobach :( .  
A teraz nareszcie Komputer <3333 .
Miłośc mojego życia ;d
Niestety żadnego obrazka nie wstawię,  booo .. dopracowuje całę 7 :)
Jak skończę to na pewno wstawie :*
I pokłóciłam się lekko na ch@cie z Moniką .. Z pewnych powodów :( . Miejmy nadzieję, że nie tak poważnie ..
Ogl. dzisiaj fajny dzień. I co najważniejszee , dostałam pączucha <3 Z orbitów xdd .
Dodam wam kilka zajebiaszczych obrazeczków i spadam ( w tym orbitaa <3 )



      Amanda :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz