Malinowa Eksplozja
niedziela, 30 października 2011
Jesień
Jak wiecie mamy jesień. Niedługo już to będzie zima. W każdym razie z tego powodu narysowałam taką jesienną anime. Co prawda mogła by być lepsza no ale trudno się mówi ;d . Oczy wyszły paskudnie ale jak na mnie to może być ;d.
I jak ? . ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz