niedziela, 30 października 2011

Jesień

Jak wiecie mamy jesień. Niedługo już to będzie zima. W każdym razie z tego powodu narysowałam taką jesienną anime. Co prawda mogła by być lepsza no ale trudno się mówi ;d .  Oczy wyszły paskudnie ale jak na mnie to może być ;d.




I jak ? . ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz