poniedziałek, 31 października 2011

Kochanie, tylko pamiętaj ! Nigdy nie przestawaj sie usmiechać . - Dl ? Nawet gdy będę smutać ? - Tak, bo w tym czasie, ktoś może się zakochać w twoim uśmiechu :3

\z
Am . :D
( obrazek specjalnie wstawiony podwójnie, to nie błąd ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz