poniedziałek, 31 października 2011

Zawsze z nutellą :D

Nutella, nazwa kremu orzechowo-czekoladowego. Pierwszy słoik Nutelli został wyprodukowany w latach 40. XX wieku przez firmę Fererro. Jest wykorzystywana głównie do kanapek, ciastek, ciasta (w tym tortu) i wielu innych słodkich produktów spożywczych.



Am . <33 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz