sobota, 29 października 2011

Siemaa .! :*

To znowu my.! Znamy się z naszych 2 innych blogów (monik346 i jarbinia). Tak naprawdę mamy na imię:
jarbinia - Amanda
monik346 - Monika
Będziemy tutaj dodawać nasze rysunki :D Lubimy rysować i to robimy. Nikt nam tego nie zabroni. :D
Dzisiaj skończyłyśmy robić nasz rysunek i powiem wam że jesteśmy z siebie dumne bo to nasz pierwszy rysunek i jest genialny.!! :3 A oto on:


Wyszedł trochę inny niż w realu ale i tak jest naszym zdaniem świetny :D . Większość to oczywiście zasługa Amandy. Ja głównie dawałam pomysł i kolorowałam. Więc jeśli zobaczycie jakiś beznadziejny rysunek to na 99,9% mój rysunek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz