Nazywam się Amanda . :D . Wcześniejszy post pisałam razem z moją przyjaciółką - Moniką ( tak zwana LimOnkaa ) . Kocham mange i anime ! . Wkręciłam się w to rozmawianiem z moją koleżanką z klasy - Zuzią . Ona także rysuje i ogląda . Wgl. dziewczyny z mojej klasy sa na maxa wkręcone :3 .
No to tak zmieniamy temat bo się rozpisze i w życiu tg nie przeczytacie . Będę dodawać swoje obrazki i nie tylko . Ogl. blog będzie poświęcony życiu codziennemu . Czyli pisanie o wszystkim i o niczym . Ale myślę, że się rozkręcimy i będzie spk :P .
A narazie pozdróffka , Pa !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz