Malinowa Eksplozja
poniedziałek, 31 października 2011
Zegarek z wymm. obudowami .
Mam już zieloną i brzoskwiniową . Ale chce tą jeszcze ( zakreślona na czerwono ) :
Am .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz