poniedziałek, 31 października 2011

Zegarek z wymm. obudowami .

Mam już zieloną i brzoskwiniową . Ale chce tą jeszcze  ( zakreślona na czerwono ) :
Am .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz