piątek, 11 listopada 2011

; //

Od kilku dni, jestem chora, więc nic nie pisze . Przepraszam . Ale teraz mam chwilkę to trochę wam naklikam . Hehe xd .  Nie mg mówić, pierwsza sprawa . ( z powodu choroby ) . Ale , żeby już nie smętać wam , to zajżałam dzisiaj na stronkę models.com . Z trudem wyszukałam Magdę <3 . Niestety , nienawidzę tej strony za to , że jest po angielsku, no cóż. Ale to nic , można przecież sb przetłumaczyć . Tak też zrobiłam . Pod pewnym zdjęciem ( jej oczywiście ) - napisali, że modelka Magda Roman , odkryta została przez program Top Model 2 . Napisali chyba coś w stylu piękna, fotogeniczna ... itp  .    Niestety wstawione zostało tylko jedno zdjęcie . Oto one :                
Moim zdaniem , modelka nie wygląda tak jak w realu . Dla mnie  bez tych make up' ów jest śliczna  :)  .


Magda od odejścia z programu była już na różnych sesjach np. Glamour , czy w Hiszpanii .  Yeeaah , może za niedługo, zacznie toczyć walkę '' Anja Rubik vs. Magda Roman '' . Hihi .
Koniec o Magdzie i tych rzeczach ! .

Looknijcie czasem :
www.models.com
www.ftv.pl


Amanda  ! .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz