piątek, 4 listopada 2011

Jako mała dziewczynka marzyłam o Księciu z bajki, jako nastolatka o wytatuowanym huliganie, a teraz i zawsze będę marzyła o Tobie

Monkaa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz