środa, 2 listopada 2011

Czeeeść ! .

Dzisiaj mam normalnie tkg zacieszaa <33 Z pewnych powodów ... :* :D . Wstałam o 6.00 ; // I wkuwać musiałam :(  Ale już mniejsza z tym :* Jutro wymiana ciuchami z Klaudią :33 Ona mi da taką czarną bluzę, a ja jej swoją tunikę szarą z HK . ; ) . Na jutro ta kartka z maty :( . Hihi. Prawie zrobiłam. A dzisiaj ominął mnie sprawdzian z polaka . Dzień wolny dziś. <3 I TP jeszcze jest  ♥ . Ogląda ktoś ?! Matko normalnie szkoda gadać .. Ania Bałon .. Nienawidzę jej, ale kocham tą - Weroniśkę  i ten jej tatuaż . Oprócz tego natknęłam się na pewien film na youtube. I wkurza mnie jak cholernie wszystkim wmawiają.. ''nie jedzcie'' .. i tp.  A ten filmik jak ktoś ma ochotę obejżeć, to '' Miłość nie jedno ma imię Pro Ana '' . Pro Ana - możecie nie wiedzieć co to jest :( . Pro ana to nazwa , którą wymyśliła pewna anorektyczka ( chyba nie muszę tłumaczyć kto to jest ), jest to taki styl życia . A zresztą co ja się tu będę rozpisywać wejdź tu :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pro-ana
        A to na razie koniec. I zdjęcie dla was + opis do niego !  ;p

                                           Bo czasem dobrze mieć nierówno pod sufitem <3

Amanda :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz