Dzisiaj ciężko było ze wstaniem xdd .Ale jakoś wyszłam z sennego królestwa . No i będę teraz opisywać pewną sprawęęę . Ale to nic z trudnych spraw . Wszyscy szaleją, jak powiesz trudne , to ktoś dopowie sprawy itp. Chociaż tak szczerze, to ja też się wciągnęłam i jeszcze w pamiętniki z wakacji xdd . :D . Ale noo, koniec tg , bo miałaam wam coś ważnego napisać . No więc tak oglądałam pewien film z głównym aktorem ( Jakubem Gierszałem ) , aktorką ( Romcią Gąsiorowską ) ... Czyli większość moich znajomych , już wie , że gadam właśnie o Sali Samobójców . Byłam na tym filmie z moją przyjaciółką i strasznie nam się podobał. Kurde, zajebisty jest . Jak wróciłam do domu, to pierwsze co - youtube - sala samobójców part 1 xdd . Obejżałam go juuż 7 razy , i nie zmieniam zdania . A właśnie . Ta Pierwsza Sprawa dotyczy tego filmu . Czy ktoś z was wie , czy jest jakiś film , chociaż trochę podobny do tego ( Sala Samobójców ) ??? - Piszcie w komentarzu do tego postaa . Proszę :D ! Bo jestem tak wciągnięta, że nawet nie wiecie <3 A druga sprawa . Też dotycząca tg filmu . Jak ktoś oglądał to odpowiadajcie w kom . No to tak : Znalazłam pewną grupę ludzi, z którymi rozmawiam na bierząco, o sprawach tg typu, ( głównie o tym filmie ) . Miałam z tą dziewczyną pewien problem '' Dlaczego rodzice Dominika nie zorientowali się, w ciągu tych 3 miesięcy , w których Dominik był zamknięty w pokoju, że można mu odłączyć kabel od neta '' ? To było głupie, i przez to ten film trochę stracił sens ..
Film jest trochę smentny z początku- jakiś wyłysiały trochę facet ustał na scenie i się wydziera ( tzn. śpiewa ) . Śpiewa on to : Doppelgangera Schuberta . Dominik w tym filmie jest emo - emo oznacza dzieciak ( potocznie ) , który ma wszystko . Wydaje się, że jest szczęśliwy , ale jest odwrotnie . Jego rodzice zarabiają BARDZO dużo, wystarcza im np. na prywatnego szofera Dominika . Chłopak ogl. podoba się dziewczynom, ale woli płeć odwrotną :( . Dopiero później zdaje sb sprawę z tg, że woli dziewczyny ( w głębi serca yeah ! ) . Gdy wszyscy w około dowiadują się o tym ( płeć odwrotna - wiecie chyba ) , Dominik dostaje szału i wciąga się i internet . W internecie zostaje on zaakceptowany takim, jakim jest , nic nie musi w sobie zmieniać . Ogólnie mu się to podoba . Rodzice nie interesują się nim , i nic praktycznie o nim nie wiedzą . Chcą to zamaskować luksusami, jakie mu dają . Więcej filmu to raczej wam nie będę opisywać, po prostu sb go obejżcie . Nie musicie nawet ściągać, wystarczy na youtube.pl - jak ktoś jeszcze nie jaży to Sala Samobójców part 1 i tak dalej ..
Muzyka z filmu :
Adam Walicki - Romans ( leci wciąż przez prawie cały film , urywki )
Wet fingers - turn me on
Wet fingers - rock with me
Chochou - Sing 0 ( piosenka z partu 14 , japońska ) .
Stereo total - C-est La Mort .
Najważniejsze już wypisałam
Muzyka z zwiastunu :
Billy tallent - Nothing to lose
No i turn me on
Oprócz tych w niektórych zwiastunach pojawia się też :
Billy tallent - white sparrows .
Mój ulubiony part z filmu - 14 ( na youtube . )
Amanda . <3








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz