Wczoraj i dzisiaj pracowałam nad nowym rysunkiem :P . Wczoraj ten rysunek wydawał mi się beznadziejny i podjęłam 2 próbę wyszło jeszcze gorzej. Ale dziś poprawiłam tą 1 próbę pokolorowałam itd. i muszę przyznać że moim zdaniem wyszła nie najgorzej :P . A oto i ona:
W realu oczywiście wygląda lepiej. Twarz wyszła blada i wgl. ale mi się podoba :D
A Wam ? . ; )

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz